Le Guen:Pes edecek son adam benim.

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, istifa sorusuna şu cevabı verdi: ""Pes edecek son adam benim. Bana git derlerse giderim. Ben bu durumdan çıkacağımıza inanıyorum. Son ana kadar savaşmaya" dedi.

3
52

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Kasımpaşa mağlubiyeti sonrası şu açıklamayı yaptı;

“Bugün oyunumuzu sonuca çeviremedik. Bu yüzden de cezalandırıldık. Kazanmak için neredeyse her şeyi yaptık. 20-30 arası orta yaptık, duran top kullandık ama ceza sahası içindeki etkinliğimiz bizi engelledi. Buradan çıkmak istiyorsak oynadığımız oyunu sonuca çevirmeliyiz”

İstifa ile ilgili sorulan soruya Fransız teknik adam şu cevabı verdi: “Pes edecek son adam benim. Ben ne kadar çalıştığımı, ne kadar ortaya koyduğumu çok iyi biliyorum. Oyuncularım da ellerinden gelen çabayı ortaya koyuyorlar. Eleştiremem. Savaşıyorlar. Bana git derlerse giderim. Ben bu durumdan çıkacağımıza inanıyorum. Son ana kadar savaşmaya devam edeceğim.”

Le Guen Sow tercihi ile ilgili, “Moussa Sow’un etkinlik açısında iyi işler yapabileceğini düşündüm. Maç oynadıkça daha iyi olacaktır” dedi.

Fransız teknik adam son olarak şunları söyledi:

“Maçın gidişatı ile ilgili farklı alternatifler denedik. Ortalar bunun parçasıydı. Paslar da öyle. Yapılan ortaların kalitesi de önemli. İçerdeki oyuncuların topa gitmesi, ortayı nitelikli hale getiren özelliktir”

3 YORUM

Comments are closed.