Le Guen’in bileti kesiliyor mu?

Başkan Ali Ay, cumartesi günü bir kayıp yaşanması durumunda Paul Le Guen'i gönderebilir.

1
198

Bursaspor’da tüm gözler cumartesi günü oynanacak olan Sivasspor maçına çevrildi. Son olarak Osmanlıspor’a kaybeden yeşil beyazlılarda Başkan Ali Ay’ın Sivasspor maçında kayıp yaşanması durumunda Teknik Direktör Paul Le Guen’le yolları ayırmayı düşündüğü öğrenildi. Kayserispor karşılaşması öncesi de böyle bir düşüncede olan Ali Ay, alınan 3 puan sonrası herhangi bir hamle yapamamıştı.

DEĞERLENDİRME YAPTI

Başkan Ali Ay’ın Osmanlıspor önündeki alınan yenilgi nedeniyle bir hayli üzgün olduğu belirtildi. Bugüne kadar sürekli arkasında durduğu teknik kadroya güvenini iyice kaybeden Ali Ay’ın bazı yönetim kurulu üyeleriyle durum değerlendirmesi yaptığı öğrenildi. Sivasspor maçı sonrası milli aranın verileceği ligde Bursaspor’u zorlu bir 9 hafta bekliyor.

1 Yorum

  1. kardeşim bu adamın işi 3 hafta önce bitti daha ne bekliyon neden zaman kaybediyosun karaktersiz başkan yüzsüz başkan daha ne yazalım ne söyleyelim bu kadarmı sağır kör olur bi adam hocada sende istenmiyosun ali ay bu hafta yanlışlıkla sivası yenseniz bile çok zorr işiniz bursada bitti ikinizinde kalın kafana sok ali ay

Comments are closed.