Son dakika!

‘Taraftarla gurur duyuyorum’

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Kardemir Karabükspor karşısında alınan beraberliğe üzüldüklerini söyledi.

Olay Spor’a konuşan ve deplasmanda iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirten Ay şunları söyledi:

“1 puan benim için iyi değil. Aslında 3 puan almak için geldik bu sefer maalesef olmadı. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin. 20 puanımız oldu. Maç başına ortalama 2 puana oynuyoruz. İşin açıkçası skordan çok mutlu değilim. Bir kaç mevki hariç takım iyiydi. Kardemir Karabükspor iyi takım kurmuş.”Skordan memnun değilim

“Başkanlarıyla konuştum maliyetleri düşük. Çok süratli oyuncuları var. Ancak son dakika Deniz Yılmaz’ın kaçırdığı pozisyon gol olsa şimdi bunları konuşmuyor olacaktık. Net pozisyondu. 3 puanla Karabük’ten daha mutlu ayrılabilirdik. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Bizim taraftarımızla gurur duymamız lazım. Ortalama 21 bine oynuyoruz. Karabük’te 4 bin seyirci ya vardı ya yoktu. Burada bile ortalamayı biz yükselttik. Desteklerini bizden esirgemesinler.”

Kredi bizi rahatlatacak

Kulübü rahatlatmak için talep edilen kredi için sona yaklaştıklarını ifade eden Ay, “Kredi meselesi bu hafta komiteye giriyor. Büyük ihtimalle çıkacak. Ancak bizim talep ettiğimiz rakam mı olur onu bilemiyorum. Benim için borçlar önemli. Bursaspor’un geleceği açısından projeler önemli. İnşallah istediğimiz rakamı verirler de yüksek faizli banka kredilerini kapatır üstüne de proje için bir miktar para kalırsa kulübü rahatlatırız” dedi.

Turizm yatırımı için gelmişler

Başkan Ali Ay, “Araplar geldi Bursa’yı ve Bursaspor’u tanıttık. Turizm yatırımı için gelmişler. Bursaspor’u yeterince tanıttığımıza inanıyorum. 15 gün sonra fuar var. Bursalı turizmciler Valillikçe katılacaklar. Gerekli bilgileri göndereceğiz. Orada Timsah Arena’yı tanıtmak istiyoruz” dedi.

Kaynak: Olay


Yorum yazın