Taraftara kızamayız

0
14

Bursaspor’un yıldız oyuncusu Pablo Martin Batalla, Akhisar Belediyespor maçıyla ve takımın form durumuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 4-1’lik mağlubiyeti değerlendiren Arjantinli oyuncu, “İyi oynamadık ve bizim için kötü bir yenilgi oldu. Rakibimiz de bu etkisiz oyunumuzdan faydalanıp bizi cezalandırdı. Sadece son maçta değil, kupadaki performansımız genel olarak kötü. Şapkayı önümüze koyup Türkiye Kupası’na bakış açımızı gözden geçirmemiz gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

SEYİRCİMİZ HAKLI

Akhisar Belediyespor maçında taraftarlarının takımın kötü oyununa gösterdiği tepkiyi yorumlayan Pablo Martin Batalla, Yeşil Beyazlı futbolseverleri haklı bulduğunu belirterek konuyla ilgili şöyle konuştu; “Bursaspor büyük bir camia. Sevenleri çok fazla. Bu avantaj, sıkıntılı dönemlerde normal olarak dezavantaja dönüşebiliyor. Bu takımda oynayan herkesin her zaman hazır ve güçlü olması gerek. Taraftarlarımız tribüne geldiğinde fikrini özgürce dile getirebilir. Bu durumda onlara kızamayız”.

Adanaspor’u yeneceğiz

Lige bakış açılarının kupaya göre daha farklı olduğunu vurgulayan yıldız futbolcu, takımın ligde de son 2 haftada puan alamamasının hatırlatılması üzerine, “Lig, kupadan daha farklı bir hikayeyi içinde barındırıyor. Başakşehir karşılaşmasından sonra iç sahada hiç mağlup olmamıştık. Trabzonspor mücadelesinde bu durum son buldu. Önümüzdeki maç Adanaspor’la yine evimizde karşılaşacağız. O maçı kazanacağız” dedi.