Sıkı Güvenlik!

0
18

Sönmez Medya Genel Müdürü Burak Özgün ile bir araya gelen Vali İzzettin Küçük, kenti adeta kale gibi koruyacak ciddi güvenlik önlemlerinin birer birer alındığını söyledi.

Vali İzzettin Küçük, makamında kabul ettiği Sönmez Medya Genel Müdürü Burak Özgün’e Bursa’da devam eden yatırımlar ve alınan üst düzey güvenlik önlemlerini aktardı. Kentte huzurun tesis edilmesi için güvenlik önlemlerinin üst düzeye çıkarıldığını belirten Vali Küçük, “4 adet son sistem drone ile havadan takip edilecek olan kentte, 550 yeni MOBESE kamerası devreye girecek” dedi.

Kentte suç oranının asgari düzeye indirilmesi ve vatandaşın kendini güvende hissetmesi için tüm güvenlik birimlerinin 7/24 görevi başında olduğunu, yurt genelinde olduğu gibi Bursa’da da peş peşe huzur operasyonları düzenlendiğini hatırlatan Küçük, “Bursa’nın her şeyden önce huzur şehri olması için çalışıyoruz. Şimdi 4 adet drone ile havadan takibe de başlıyoruz. Vatandaşımızın canı, malı bize emanet. Bursa, huzur kenti olarak da Türkiye’ye örnek olacak” şeklinde konuştu.

Sönmez Medya’ya övgü

Vali Küçük, kent girişlerindeki kontrol noktalarına da roketlere bile dayanıklı zırhlı cam kabinlerin yerleştirildiğini söyledi. Burak Özgün’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Küçük, kamuoyu adına dürüst ilkeli habercilik anlayışından taviz vermeyen Sönmez Medya’yı kutlarken başarılarının da devamını diledi.