Son dakika!

Serdar Aziz’e istediğimizin altında teklif geldi!

Serdar Aziz’e hangi takımdan teklif geldi sorusunu yanıtlayan Ay, “ Serdar’a değerinin biraz altında teklif geldi. Yurt içi ve yurt dışından teklif var ama takas formülü düşünmüyoruz” dedi.

Borçları kapatacaklarını ifade eden Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, “Fabrikadaki arkadaşlarımla kavga ediyorum, futbolcularımı böyle gördüğüm zaman üzülüyorum. İmkanım olsa 5-10 milyon Euro daha çıkarıp veririm ama mali açıdan, vergisel açıdan uygun değil. Kendi şirketimi zora sokarım. Gelen para borca gidecek. Omurgamızı kurmamız lazım. Yaşlı da alacağız ama gençleri de katacağız” dedi.

Başkan Ay, bir soru üzerine geçtiğimiz sezon Medicana Sivasspor’da forma giyen Aatif Chahechouhe ile ilgilendiklerini de sözlerine ekledi.Geçtiğimiz sezonlarda Bursaspor’da forma giyen Arjantinli futbolcu Belluschi ile ilgili de bir dönem düşüncelerinin olduğunu belirten Ay, “Arkadaşlardan bir tanesi ‘34 yaşında ve takımın yaş ortalaması çıkacak’ dedi. O yüzden vazgeçtik. Onun da ne olduğunu bilmiyoruz. Mahkeme devam ediyor ama kazanma olasılığı azaldı” diye konuştu.

Kaynak: Bursa.com


Yorum yazın