Oyuncu transferi bekliyorum

0
8

Alanyaspor karşılaşmasında geçtiğimiz haftadan daha iyi olmak istediklerini belirten Fransız hoca, “Süper Lig’de ilk maçımızın ardından yaptığım açıklamada doğru yolda olduğumuzu söylemiştim. Bu görüşümün arkasındayım. Umarım takımdaki her oyuncum hafta sonu yapacağımız karşılaşma için kendisini iyi hazırlar. İyi bir mücadele ortaya koyabiliriz, umutluyum ama aynı zamanda dikkatliyim çünkü yeni kurulan bir kadromuz var.” diye konuştu.

 

“BADU OYNAYACAK DENİZ YOK”

Sakatlıkları bulunan Deniz ve Badu’nun son durumları hakkında basın mensuplarına bilgi veren Le Guen, “Badu’nun sakatlığı geçti. Deniz’i ise sakatlığı nedeniyle kadroya almayacağım. Bence bu bizim için çok büyük bir eksiklik olacak çünkü Deniz tam da iyi performansa geri dönüyordu. Başakşehir’e karşı iyi oynadığını düşünüyorum.Tam ritmini yakalamaya başlamıştı. Bizim için sahada olamayacak olması eksiklik. Delarge ilk 11’de olmayabilir. Şimdilik 90 dakika oynayabileceğini düşünmüyorum. Kısa bir süredir bizimle beraber ancak kadroda olacak” dedi.

“YENİ TRANSFER BEKLİYORUM”

Le Guen, “Futbolun içinde zor bir transfer pazarı var. Umutluyum, hala oyuncu transferi bekliyorum. Kanat ve sağ bek transfer için çalışıyoruz. Forvet transferi de yapabiliriz, ancak zor görünüyor. Kaliteli bir forvet oyuncusu ile çalışmayı düşünüyorsanız oldukça iyi bir ücret ödemek zorundasınız” ifadelerini kullandı.

 

“TARAFTARLARIMIZDAN DESTEK BEKLİYORUM”

Paul Le Guen, Alanyaspor maçı ile ilgili olarak “Desteğe ihtiyacımız var. Çünkü yeni kurduğumuz bir takımımız var. Tabii ki taraftarın desteği bizim için her şeyi daha kolay kılacaktır. Takımla taraftar arasındaki ilişkinin tekrar kurulmasına dair çalışmalar yapıyoruz, bu ilişkilerin tekrar kurulması için takımın saha içindeki savaşçı oyunu etkili olacak. Umarım çabamızı görürler ve desteklerini esirgemezler” diyerek sözlerini noktaladı.