Son dakika!

Önemi anlatılıyor

Sezonun belki de en kritik maçlarına çıkacak Bursaspor. Avrupa iddiasını devam ettirme adına kazanmak zorunda olan Yeşil Beyazlılar, Vodafone Arena’daki ilk maçtan galibiyetle ayrılıp tarihe adını yazdırmak istiyor. Yönetiminden teknik kadrosuna, taraftarından futbolcusuna tüm camia bu maça kilitlenmiş durumda.

ÖNEMİ ANLATILIYOR

Özellikle yerli futbolcular, yabancı oyunculara karşılaşmanın önemini hafta boyunca anlattı. Yönetim de devreye girerek, iki takım arasındaki rekabetin ve Vodafone Arena’daki ilk maçı kazanmanın ne kadar önemli olduğunu oyunculara aktardı. Yerli futbolcuların yanı sıra Batalla da karşılaşmanın önemini anlatma konusunda önemli bir rol oynadı.SERDAR GERİ DÖNDÜ

Doğal bir motivasyonla hazırlanan Yeşil Beyazlılar’da Serdar Aziz’in dönüşü de sevinç yarattı. Sakatlığı sebebiyle uzun süre takımdan uzak kalan Serdar’ın bu önemli mücadelede sahadaki yerini alması bekleniyor. Serdar’ın yanı sıra Balazs Dzsudzsak’ın da takıma dönmesi, Sercan Yıldırım’ın yokluğunda takıma büyük bir moral kaynağı oldu.

Kaynak: Bursa Hakimiyet


Yorum yazın