Son dakika!

“Mert süre istedi”

TFF’den 15 milyon TL avans istediklerini ifade eden Ay, “2 milyon küsürünü gönderdiler bayram öncesi. Onlar da Digitürk’ten parayı alamadılar herhalde. Çarşamba günü toplantı yapacaklar, inşallah olumlu bir sonuç çıkar. Bu sene hocalar, menajerlik, vergiler, göndereceğimiz futbolcuları hesabın dışında bırakarak ödeyeceğimiz rakam 60 milyon TL. Geçen sene 140 milyonlardaydı. Vergiyi koyduğunuzda belki de daha fazladır. 4 günden beri buradayız. Sabah akşam antrenmanları izlemeye çalışıyorum. Çatlak ses yok, herkes birbirlerine saygılı. Futbolcuların karakterlerine çok önem verdik” şeklinde konuştu.

“Dzsudzsak gitmek istiyor”
Dzsudzsak ve Necid için teklif olmadığını ifade eden Ay, “10 gün içerisinde gelir diye düşünüyorum. Bu futbolcular satılana kadar bizim futbolcularımız. Dzsudzsak gitmek istiyor, basında da çıktı. Dzsudzsak ile de görüşmedik. Menajeri ile bugün ödeme yaptıktan sonra ‘paranızı ödedik’ diye görüştük” diye konuştu.“Mert çarşamba gününe kadar süre istedi”
Mert Günok, Bekir Yılmaz ve Traore için de teklif beklediklerini ifade eden Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Traore’nin bu hafta menajeri gelecek ve görüşeceğiz. Mert sevdiğimiz bir oyuncu. Kendisi ile de görüştük. ‘Biz mümkün olduğumuz kadar fiyatları aşağıya çekmek zorundayız’ dedik. Harun milli takımın kalecisi, ‘yıllık ücret konusunda onun fiyatına geldiğinizde devam ederiz’ dedik. Çarşambaya kadar süre istediler” dedi.

Kaynak: Bursa.com


Yorum yazın