Konsantrasyon eksiğimiz vardı

1
4

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Türkiye Kupası’nda Amed Sportif’e 2-1 yenildikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, “Üzüldük tabi kupayı istiyorduk ama olmadı. Bu sene nasip değilmiş.” dedi.

Hamzaoğlu, şu değerlendirmede bulundu: “Maalesef bugün bütün şartlar bizim aleyhimizdeydi. Biz şartların aleyhimize dönmesine sebep olduk. Konsantrasyon eksiğimiz vardı. Sahada yapmak istediklerimizi yapamadık. Zemine fazla takıldık. İstediklerimizi yapamayınca da moralimiz bozuldu. Şartlar neyi gerektirirse maçı kazanmamız gerekiyordu ama yapamadık. Üzüldük tabi kupayı istiyorduk ama olmadı. Bu sene nasip değilmiş. Önümüzde ligde Başakşehir maçı var. Bir an önce toparlanıp lige konsantre olacağız. Bizim takımımız pas yapan, iyi zeminde oynayan bir takıma sahibiz. Stadımız yeni ama zeminimiz çok da iyi değil. Oyuncularımız oyuna bir türlü adapte olamadık. Rakibi açamadık. Kenarlara gitmekte zorlandık. Moraller bozuldu, taraftar bir an önce gol bekliyor, hepsinin telaşı vardı. Rakip oyuncuları tebrik ediyorum ama bazılarını etmiyorum. Maalesef provokatif davranıyorlar. Hakeme gelince, hakem bence iyi bir maç yönetti. Biz sahada yapamadıklarımızdan dolayı bu sonuca maruz kaldık. Bizim de hatamız var. Demek ki yeterince iyi hazırlayamadık takımı. Şimdi bir an önce bunu unutup lige hazırlanacağız.”

1 Yorum

  1. ligin en iyi takımlarından başakşehirle 2-2 berabere kalan amed sporu kimse izlememiş anlaşılan,izleselerdi bu takım yabana atılacak bi takım olmadığı anlaşılırdı tedbir alınırdı,amaçları türkiyede ses getirmekti ki başarıyorlar hangi takımla oynasalar hırs azim hepsi var sonuç kaçınılmaz olurdu,bizim de gençleri oyuna sürüp amötör ruhuyla maçı almamız gerekiyordu ama olmadı malesef

Comments are closed.