Son dakika!

“Kombine fiyatları 50’şer lira düşürmeyi planlıyoruz”

Kombine bilet fiyatlarına ilişkin de konuşan Ay, “Tribün liderleri ile görüştük. Fiyatları biraz daha ucuzlatalım diyorlar. Tribünlerin dolması lazım. Bizim tribününün itici güç olduğunu biliyoruz. Ben de onlara söz verdim. Fiyatları 50’şer lira düşürüp, o şekilde hafta başında açıklayacağız.  Geçen sezonki Trabzonspor maçı şerdi hayra dönüştü. O maç birliktelik sağlandı. 20 bin tanesini BTSO ve valimiz kanalıyla OSB’lere satacağız. Ben bu sene 30-35 bin kombine satılmasını istiyorum” diye konuştu.

“Pablo burada jübilesini yapmak istiyor”

Harun ve Batalla 40 oyuncumuzdan iki tanesi. Sözleşmeli oyuncularımız. Ben kalmalarını istiyorum. Herhalde kalacaklar. İkisi için de teklif gelmedi. Pablo ile görüşemedik. Herhalde gelecek hafta gelecek. Pablo da burada jübilesini yapmak istiyor. İnşallah burada yapar.”“Yıldıray Baştürk ile görüştük”

Yıldıray Baştürk ile sportif direktörlük konusunda görüştüklerini belirten Başkan Ay, “Yıldıray Baştürk bize, ‘Siz zaten transferleri bitirmişsiniz, hocayı bitirmişsiniz, benim bir şeyim kalmadı burada’ dedi. Sportif direktörlük şart ama dürüstünü bulmak gerekiyor. Bu işler dolambaçlı işler. Bursa’dan bir tanesini yapmaya çalışıyoruz.

 

“İkisi de bizde oynamak istiyor”

Yusuf Erdoğan ve Güray Vural transferlerine ilişkin ise Başkan Ay, “Bir kızı 10 kişi ister bir kişi alır. Biz gerekli teklifleri yaptık. İkisi de bizde oynamak istiyor. Kulüpleri izin verirse olacak. İzin vermezse olmayacak” dedi.

“Yeni Yöneticilerimiz Aramıza Katıldı”

İstifa eden yöneticilerin yerine yedek yöneticilerden atama yapıldığını söyleyen Başkanımız Ali Ay; “Yedek listeden Necati Muğ, Hasan Parlakay, Hakan Hacızade  ve Görkem Akbaş asil yönetim kurulumuzda görev yapacaklar” dedi.

Kaynak: Bursaspor.org


Yorum yazın