Son dakika!

‘İyi bir Bursalı iyi bir Bursasporludur’

İyi bir Bursalı, iyi bir Bursasporludur

Taraftarlar ile ilgili uygulamaya geçirmeyi hedefledikleri projelerden de bahseden Ademoğlu,’Ben aynı zamanda Bursaspor adına kent konseyi yürütme kurulu üyesiyim. Önümüzdeki günlerde ‘kentlilik kültüründe ve bilincinde Bursaspor’un yeri konulu’ bir panel düzenleyeceğiz. Burada kent-Bursaspor ilişkisini konuşacağız. Sayın başkanımız ve hocamız burada kendilerinin gözüyle taraftarı anlatacak. Amacımız  burada taraftarlarımızın sorunlarını, beklentilerini, projelerini ayrıntılı bir şekilde konuşmak. Bir bakıma uygulamaya sokmayı düşündüğümüz ‘taraftar meclisi’nin temellerini de burada atacağız. ‘İyi bir Bursalı iyi bir Bursasporludur’ ilkesi ile yolla çıkıp bu doğrultuda adımlar atmayı planlıyoruz’ şeklinde konuştu.

Ademoğlu, Avusturya kampının özellikle takımın kaynaşması açısından çok faydalı geçtiğini ifade etti. Ademoğlu,’Kadroda belli rotasyona gittik. Elimizi çabuk tutarak gerekli takviyeleri yaparak kampa gittik. Burada ki birlik beraberlik ilişkisi bizleri fazlasıyla memnun etti. Oyuncular, yönetim, medya, teknik heyet arasında tam bir aile havası vardı. Taraftarlarımız ile birlikte bu görüntünün lig’de saha sonuçlarına da yansıyacağına inanıyorum’ dediHEDEF AVRUPA OLMALI

Bursaspor’un şampiyon bir takım olduğunun altını çizen Ademoğlu, ‘Çabuk form tutmak istemiyoruz. Dalgalı değil, düzenli bir form grafiği istikrarlı sonuçları da beraberinde getirecektir. Kısa vadeli hedefimiz Türkiye Kupası. Biz her sene Avrupa kupalarına katılmalıyız. Camia olarak bu gücümüz var. Uzun vadede tabi ki hedefimiz lig şampiyonluğu. Yönetim olarak takıma inancımız tam. Güzel günler bizi bekliyor’ şeklinde konuştu.

GEREKİRSE OYUNCU ALIRIZ

Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Ali Ademoğlu,’Deniz ve Emre’nin sakatlığı bizleri üzdü. Dzsudzsak ile yollarımızı ayırıyoruz. Bandırmaspor ve Trabzonspor’la yapacağımız hazırlık maçlarının ardından hocamızla oturup konuşacağız. Eğer takımda eksikler varsa gerekli takviyeler yapılır. Mevcut oyuncularımızın kalitesinden hiç bir kuşkumuz yok. Sonuçta oyuncu almak için de zamanımız var. Bütçemiz doğrultusunda adım atacağız’ dedi.

Kaynak: Olay


Yorum yazın