‘Her gün kendimizi geliştirmek zorundayız’

0
2
“HER GÜN KENDİMİZİ GELİŞTİRMEK ZORUNDAYIZ”
Gelişmenin sonu yok. Yerimizde saymamalıyız. Her gün bulunduğumuz yerden daha iyi olmak zorundayız. Eğer durursak gerilemeye başlarız. Benim Başakşehir karşılaşmasında sahaya girmemem gerekiyordu. Derdimi anlatmak için sahaya girdim. Hakemlerin aleyhinde kötü düşünerek yaşayamayız. Kendi işimizi yaparsak başarılı olacağız. Onlar da insan onlar da hata yapıyorlar. Kasıt aramıyorum hakemlerin kararlarında. Onlar yine hatalı karar verecekler. Biz kendimizi düzeltirsek her hangi bir sorun yaşamayacağız. Ben oyuncularıma kesinlikle hakem ve rakiple oynamayın, oyuna konsantre olun diyorum. Sadece takım oyununa konsantre olmalılar.

“FENERBAHÇE’DEN ÖNCE GENÇLERBİRLİĞİ MAÇINI DÜŞÜNMELİYİZ”

Serdar’ın sakatlığının Fenerbahçe maçına kadar geçmesini bekliyoruz. Emre’de de hafif bir sakatlık var. Fenerbahçe maçını kazanmak istiyoruz ancak önceliğimiz Gençlerbirliği maçı olmalı. Ben puan hesabına girmiyorum. Gençlerbirliği maçından üç puanla dönersek Fenerbahçe maçını düşünmek için bir haftalık bir zamanımız olacak. Teknik ekip olarak Amedspor maçı çok enteresan bir maçtı oyun içinde kalamadık. Kupadan elendiğimiz için çok üzgünüz. Zemin ve bazı etkenler bu mağlubiyette etken oldu. Zemin nedeniyle de istediğimizi yapamadık.

“BU HAFTA MERT’İ DİNLENDİRECEĞİZ!”

Sezon başından beri hatalı goller yedik ancak bunu bireysel olarak değerlendirmemek gerekiyor. Futbol hata oyunudur. Bu hafta Mert’i dinlendireceğim. Eğer onu oynatırsak kaybedeceğimizi düşünüyorum. Taraftarımız ve camiamızdan bu konuda anlayış bekliyoruz. Mert hata yapıyor ama onu kazanmak zorundayız. Harun müthiş bir profesyonel. Şimdi sıra onda inşallah en iyi şekilde maçı tamamlayacaktır. Hafta sonu Harun ile beraber Gençlerbirliği maçına çıkacağız.