Son dakika!

”Hayal kırıklığına uğradığım bazı noktalar var”

TOMAS SIVOK: “Açıkçası bekliyorduk ve Bayrampaşa’nın savaşacağını biliyorduk. Alt liglerden gelen takımlar bazı takımları bu anlamda zorladı ve bazılarının da bu nedenle kupa macerası erkenden bitti. Biz çok konsantre olmadık maalesef. Hayal kırıklığına uğradığım bazı noktalar var. Burada bazı arkadaşlarımız uzun zaman sonra forma şansı buldu ve bunun hakkını sahaya yansıtamadılar. Bu kadar zorlanmamalıydık. Daha iyi konsantre olmalıydık. Evet, galip geldiğimiz için mutluyuz ama öğreneceğimiz de çok şey var.”

İSMAİL CAN ÇAVUŞLUK: “Geçen sene Kubilay, Mert arkadaşlarımız şans bulmuştu. Onların iyi değerlendirdiğini düşünüyorum bu şansı. Bu sene de Hamza hoca bize şans verdi. Elimizden geleni yapıyoruz. Maça gelince deplasmanda oynadığımız için zor geçeceğini biliyorduk. Tek maçlar zaten genelde zor geçer. İyi bir sonuçla evimize dönüyoruz.”

 



MERT ÖRNEK: “Biz bu 90 dakikanın zor olacağını biliyorduk. Ama sonuç olarak kazanmayı bildik. Bunun için de mutluyuz. Hamza hoca biz gençlere çok güveniyor. Biz de onun bu güvenini boşa çıkarmadığımızı düşünüyoruz. İnşallah bu böyle devam edecek.”

Kaynak: Bursaspor.org


Yorum yazın