Hamzaoğlu: “Beşiktaş maçı öncesi moral oldu”

0
16

Bursaspor’un son dakika golüyle kazandığı Sivasspor karşılaşması sonrası açıklama yapan tecrübeli çalıştırıcı Hamza Hamzaoğlu, zor bir maç olduğunu belirterek, “ Zor maçtı. Sivas düşme hattından kurtulmaya çalışıyor. Maçı çok istediler. İyi pozisyonlar yakaladılar. İyi mücadele de ettiler. Biz gole kadar iyiyidik. Ancak golden sonra geri çekildik. Sivas bizden daha atak oynadı” dedi.

İKİNCİ YARI İYİ BAŞLADIK

İkinci yarıyla birlikte oyunu önde tutmaya çalıştıklarını da ifade eden Hamzaoğlu, “ İkinci yarının başlamasıyla birlikte rüzgara karşı oynamamıza rağmen oyunu önde tutmaya çalıştık. Pozisyonlara da girdik. Karşı karşıya kaçırdığımız pozisyonlarımız var. Sivas bizden daha çok pozisyon buldu ama biz son dakika golüyle maçtan 3 puanla ayrılan taraf olduk.

BEŞİKTAŞ MAÇI İÇİN MORAL OLDU

Sivas deplasmanında alınan 3 puanın Beşiktaş maçı öncesi moral olduğunu da söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, “ Bizim için iyi bir galibiyet oldu. Beşiktaş maçı öncesi moral oldu. Bu da maça daha motive olmamızı sağlayacak. Sivasspor için üzgünüz. Ama onlarda inanıyorum ki bu mücadeleleriyle, bundan sonraki maçlarını kazanarak ligi istedikleri yerde bitirebilirler”