Son dakika!

Çek forvete Amerika’dan talip çıktı

Bursaspor’un Çek forveti Tomas Necid, transferin gözdesi oldu. Sezon başında bonservis ücreti ödenmeden yeşil beyazlı renklere bağlanan Necid, kısa zamanda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.
Süper Lig’de şuana kadar 11 kez fileleri havalandıran tecrübeli futbolcu için Bursaspor’un kapısını Amerika’dan çaldılar. Major League Soccer’dan ismi açıklanmayan bir kulübün yeşil beyazlı kulübe resmi bir teklif yaptığı öğrenildi.
ISRARCI DAVRANIYORLARYetkililerin Ali Ay yönetimine 4 milyon dolarlık bir rakam önerdiği ancak yeşil beyazlıların 8 milyon dolar talep ettiği belirtildi. Tomas Necid’i kadrosuna katmakta oldukça ısrarcı davranan Amerikan kulübü yetkililerinin birkaç gün içerisinde daha farklı bir rakamla Bursaspor yönetiminin kapısını bir kez çalacağı bildirildi. 2.Haftası oynanan Amerika Ligi’nde transfer bilindiği gibi devam ediyor.
HAMZA HOCA NE DİYECEK?
Amerikan kulübü temsilcilerinin bu transferi kısa süre içerisinde bitirmek istediği ve bu yöndeki görüşlerini Bursaspor yönetimine ilettikleri öğrenildi. Yeşil beyazlı takımın bu sezon ki en önemli gol silahlarından biri olan Çek futbolcu için Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’nun vereceği karar da merak ediliyor. Gelecek en son teklife göre Başkan Ali Ay’ın Hamza Hoca ile bir araya geleceği ve olayın netleşeceği öğrenildi.

Kaynak: Olay


Yorum yazın