Son dakika!

Bursaspor’un yabancıları geldi

Sabah saatlerinde basketbol takımının sağlık sponsoru olan Medicabil Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçen sporcular, yaptıkları açıklamada Bursaspor gibi büyük bir camianın içerisinde yer alacak olmalarında dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

DEJAN BOROVNJAK: “ ZORLU BİR LİG OLACAK”

Daha önce ülkemizde Royal Halı Gaziantep forması da giyen tecrübeli pivot oyuncu Dejan Borovnjak ligi bildiğini ve Bursaspor’un başarısı için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi.Borovnjak kendisi için yeni bir deneyimin olacağını belirttiği konuşmasında, “Yeni bir sezon beni bekliyor. Yeni bir deneyim, yeni bir takım ve yeni takım arkadaşları. Umarım her şey çok güzel olur. Üç yıl önce Türkiye’de oynamıştım. Takımımızda da iyi oyuncular var. Daha önce birlikte oynadığım isimler var. Türkiye 1.Ligi zorlu bir lig. Takıma katkı sağlamak için elimden geleni yapacağım” dedi.

KARLO VRAGOVIC: “ TARAFTARIMIZ EN ÖNEMLİ GÜCÜMÜZ OLACAK”

Oyun kurucu mevkiinde görev yapan Karlo Vragoviç ise Türk basketbolunu özellikle Euroleague düzeyinde çok yakından takip ettiğini belirtti. Karlo, “ Dejan’ın dediği gibi Türkiye 1.ligi güçlü bir lig. Ben sahada en iyisini yapmaya, takıma katkı sağlamaya çalışacağım. Burada olduğum için çok mutluyum. Bursaspor ismini duyduğum andan itibaren internet üzerinden videoları inceledim. Teksas’ı gördüm. Taraftarımızın bizim en önemli gücümüz olacağını şimdiden söyleyebilirim. Maçlarımızın başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

Kaynak: Bursa.com


Yorum yazın