Bursaspor’da doğru şeyler yapabilirsek…

0
4

Bursaspor Teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Antalya kampını değerlendirdi. “Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra bir süre çalışmak istemiyordum” diyen Hamzaoğlu, “1-2 sene Avrupa’da çalışmak istiyordum. Fakat Bursaspor’dan teklif gelince açıkçası bir heyecan oluştu içimde. Burada neler yapabilirim diye hayallerim vardı. Bugün bakınca da doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum.

Kadro kalitesini görünce bir şey yapabileceğimizi gördük. Dinamikleri bir araya getirirsek de farklı hedeflere koşacağımızı düşünüyorum. Bunun da karşılığını görmeye başladık. Tabii ki eksiklerimiz var. 1-2 takviye ile çok daha farklı bir Bursaspor’u sahada göreceğiz” ifadesini kullandı.

STADYUM HAVA GETİRDİ

Genç teknik adam gelecekle ilgili umutlu konuşarak, “Bursaspor’da doğru şeyler yapabilirsek, biraz sabırlı olabilirsek çok farklı hedeflere koşabiliriz. Bütün potansiyeller burada mevcut. Şampiyonluk için de Avrupa’da oynamak için de bütün şartlar var. Stadyumla birlikte şehirde de farklı bir hava esmeye başladı.

Tabii ki bunlar zaman içinde olabilecek şeyler. Bu sene üst sıralara çıkmaya ve önümüzdeki yılların hazırlıklarını yapmaya başlamamız lazım. Yapmamız gereken transferleri gerçekleştirmeliyiz. 2-3 sene sonra Avrupa’da başarıya koşan bir Bursaspor olacak” dedi.