Son dakika!

Başkan kombineye ayar çekti

ursaspor tribünlerinin önde gelen isimlerinin Beşiktaş karşılaşması öncesinde kulübe yaptığı ziyaretin detayları gün yüzüne çıkmaya başladı.
Beşiktaş maçı öncesi Özlüce Tesisleri’ne gelerek Başkan Ali Ay ve Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’yla bir görüşme yapan yeşil beyazlı taraftarlar takıma başarı diledi. Daha sonra Başkan Ali Ay ile gelecek sezon için fikir alışverişinde bulunun tribün liderleri kombine fiyatlarında indirime gidilmesini talep ettiler.
45 bin kişiye oynarız
Yeni sezonda 45 bin kişilik Timsah Arena’nın dolması halinde taraftarın itici bir güç olacağını Başkan Ali Ay ve ekibine dile getiren yeşil beyazlı taraftarlar, bu anlamda bir düzenleme istedi.
Herkesin tek tek fikrini soran Ali Ay’a tribün liderlerinin, “Bu stadı doldurmamız lazım. O yüzden kale arkaları 200, maraton alt 300 ve maraton üst kısım 400 TL olursa herkes kombine alır” dediği Başkan’ın da indireme sıcak baktığı ve kombine fiyatlarının revize edileceğinin sözünü verdiği öğrenildi. Başkan Ay, daha önce kombine bilet fiyatlarını, kale arkaları 250 TL, maraton tribünü 400-600 TL ve numaralı tribünü ise 2 bin 500 TL olarak açıklamıştı.Kaynak: Olay


Yorum yazın