Son dakika!

Ali Ay’dan transfer açıklaması

Başkan Ali Ay transfer sürecini değerlendirirken camianın bu süreçte sabırlı olması gerektiğini belirtti. Ali Ay “Hocamız Paul Le Guen ile güzel bir hava yakaladığımızı düşünüyorum. Ben takımın teknik işlerine karışan başkanlardan değilim. Hocamız ile yaptığımız değerlendirmelerde kendisi bize ‘Önce defans hattının oturtalım. Daha sonra ön libero, orta saha ve kanat transferleri ile kademe kademe ilerleyelim. Takımdaki as oyuncuları da idmanlarda görmek istiyorum.’ dedi. Paul Le Guen’in direktifleri doğrultusunda adım adım ilerleme kaydediyoruz. Cuma günü Titi ve Ekong gelecek. Görüştüğümüz oyuncular var. Acele ederek geçtiğimiz sezonki hataları yapmak istemiyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

WARİS MAJEED’İN MENAJERİ GELİYORBugün bir transfer görüşmesi yapacaklarını belirten Başkan Ay “Bugün Bursa’ya Ganalı forvet oyuncusu Waris Majeed’in menajeri gelecek. Kendisi hocamızın takip ettiği bir oyuncu ve eğer anlaşma sağlayabilirsek takımımıza kazandıracağız.” dedi.

KUBİLAY İÇİN AVRUPA’DAN TEKLİF YOK

Kubilay takımımızda kalacak diyen Başkan şöyle dedi “Genç oyuncumuz Kubilay Kanatsızkuş için yurt içinden gelecek tüm teklifleri reddedeceğim. Ben kendisinin Türkiye’de bir takımda gelişme gösterebileceğini düşünmüyorum. Yurt dışından bir teklif olur ve kendisi için bir proje sunulursa o zaman düşünebilirim.

 

GYAN’IN TRANSFER SÜRECİ MİDEMİ BULANDIRDI

Çilek transferi olarak gündemlerinde bulunan Asamoah Gyan’ın transfer görüşmeleri sürecini de değerlendiren Ali Ay “Biz oyuncunun menajeri ile görüşmelerimizi gerçekleştirdik. Ancak araya durmadan başka menajerler, aracılar da dahil oldu. Bakın Bursaspor çok büyük bir kulüp ve bu kulübün bir duruşu var. Transfer sürecinde çok farklı politikalar yürüttüler. Ben bu transfer olmayacak vazgeçiyorum dediğimdeyse 1 milyon 200 bin euro’ya bu transferi bitebileceği teklifiyle geldiler. Bana yapılan bu teklif midemi bulandırdı. Kayserispor ile anlaşmışlar hayırlısı olsun. Bursaspor olarak biz bu transferden vazgeçmeseydik bazı değerlerimizden vazgeçerdik.” dedi.

Kaynak: Adnan BATIR/Bursa.com


Yorum yazın